W ostatnim tygodniu roku szkolnego, tradycyjnie, uczniowie spotykali się w budynkach SP i KLO w ramach Dnia Sportu, by dobrze się bawić i spędzić czas z przyjaciółmi. Nie inaczej było dzisiaj; licznie przybyli uczniowie zmierzali się w grupach z konkurencjami przygotowanymi przez naszych nauczycieli, a także spotykali się przy rozmaitych grach planszowych.

Sam dzień rozpoczął się od spotkania z Gościem Specjalnym. Na pierwszym planie sportowych zmagań znalazły się piłka siatkowa i nożna, zespoły złożone z klas Szkoły Podstawowej i Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, z wielkim zapałem walczyły między sobą, a zwycięskie drużyny, na koniec dzisiejszego dnia otrzymały nagrody.

Zwieńczeniem tych kilku godzin odskoczni od szkolnej codzienności był pokaz konkurencji dwuboju olimpijskiego, a także konkurs w podnoszeniu ciężarów, w którym zmierzyli się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.Brzmi ciekawie?

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Dnia Sportu w naszej Szkole umieszczonej na stronie facebookowej naszej szkoły.

 

logo bip