Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego zakończyli Rok Szkolny

Zdecydowanie najbardziej wyczekiwanym przez uczniów dniem w ciągu roku szkolnego jest dzień jego zakończenia. Ten wyjątkowy dzień nadszedł dzisiaj. Dziś właśnie uczniowie klas Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, na dwa miesiące rozstali się ze szkolnymi murami.

Uroczystej Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego przewodniczył o. Marian Michasiów, który wraz z ks. Jarosławem Kowalczykiem wypraszali dla wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców, łaskę bezpiecznie spędzonych wakacji.

Zakończenie roku szkolnego, oczywiście, wiąże się z odebraniem świadectw, również tych z wyróżnieniem, których jak zwykle - było wiele. Po rozdaniu dokumentów, uczniowie ostatni raz przed wakacjami, spotkali się ze swoimi wychowawcami w szkolnych ławkach.

W imieniu redaktorów Strony, chciałbym życzyć wszystkim czytającym udanych wakacji - odpoczynku od codzienności, wielu urlopów i spotkań z przyjaciółmi!

Jak zawsze, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ostatniego piątku przed wakacjami, którą znajdziecie na facebookowej stronie naszej szkoły.

 

 

logo bip