Nabór do klasy 1 i 4 szkoły podstawowej

 

Przypominamy, że cały czas prowadzimy nabór do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej.


Planujemy również otworzyć drugi w naszej szkole oddział klasy czwartej, dlatego prosimy o zgłaszanie telefonicznie ( 725 155 345 ), meilowo sp-legnica @franciszkanie.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły chęci zapisania dziecka do klasy czwartej. Klasa zostanie utworzona przy liczbie zgłoszeń co najmniej 12 uczniów.

 

Informujemy również, że w dniach od 20-22 kwietnia (wtorek-czwartek) w szkole dyżur pełnić będzie Szkolna Komisja Rekrutacyjna.

Z członkami Komisji w sprawie rekrutacji do szkoły podstawowej spotkać będzie się można w godz. 16:00-17:00 w sali nr 1 (przy wejściu do szkoły od ul. Ojców Zbigniewa i Michała – wejście do kościoła).

W czasie dyżuru Komisja przyjmować będzie podania do szkoły podstawowej oraz udzielać będzie informacji na tematy związane z rekrutacją do naszej szkoły.

Na spotkanie nie trzeba się wcześniej umawiać.

 

  logo LS