8 września br.  o godz. 10. w Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej Legnickiego Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych nauczycielom i pracownikom szkół i placówek w województwie dolnośląskim. Zasłużonych dla dolnośląskiej edukacji nauczycieli odznaczeniami państwowymi udekorował Wicewojewoda Dolnośląski Bogusław Szpytma natomiast  Medale Komisji Edukacji Narodowej wręczył Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk. 
 
Wśród odznaczonych pedagogów znaleźli się także nauczyciele z naszej szkoły. Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymała prof. Barbara Jujeczka; Medale Komisji Edukacji Narodowej - prof. Dorota Chrzanowska, prof. Dariusz Sudoł i o. Piotr Marszałkiewicz, zaś nagrodę kuratora za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej - prof. Beata Dzierżyk.
 
Wyróżnionym nauczycielom naszej szkoły serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów w pracy dydaktyczno - wychowawczej.
 

  logo LS